Internet to potęga « Obserwuję, myślę, piszę – serwis Goldenrose

Temat: Samsung Digimax S760 czyli promocja w NEONET
Ej kolego a nie wiesz od kiedy są te aparaty w tym Neonet? Bo chciałbym jechać do tego sklepu ale w Warszawie go nie ma najbliższy aż w Teresinie. A że mam tam rodzinę to bym wpadł po drodze ale nie chce jechać na darmo :/ W tej reklamie właśnie nie wyłapałem od kiedy obowiązuje promocja.

Z góry dzięki za odpowiedź.

Źródło: forum.purepc.pl/index.php?showtopic=266637Temat: Kiepska jakość usług nadawczych czyli drogo i kiepsko

Ostatnio byłem w Warszawie w Media Markt i widziałem telewizor lcd Samsung 40 cali. Był on podłączony zapewne do siatkówki, bo jakość odbioru była tragiczna. Oprócz śnieżenia były straszne odbicia na Polsacie z PKiN. Nie rozumiem ich podejścia. W taki sposób tracą tylko klientów...
Wystarczy zajrzeć do pierwszego lepszego sklepu i znajdziemy tam siatkówkę, a na niej teksty typu:
"odbiera wszystkie stacje TV"
"duże wzmocnienie zapewnia odbiór do 150km od obiektu"
"idealne do telewizji cyfrowej"
itd.
Ludzie nie mający żadnego pojęcia na temat radiofonii uwierzą tym bajkom i zakupią ten popularny szmelc, a później jest zdziwienie, że są odbicia, że śnieży...


U mnie w Neonet (jednym, drugim) jest tak samo.
Na dachu metrowy maszt, powyginana siatka, jakaś Yaga (z urwanym kablem) i dipol na UKF (tyle, że na 66-74 MHz).
W sklepie przy zakupie telewizora.

Sprzedawca: To ja przełączę na TVP2, bo u nas najlepiej odbiera. (no fakt, że Św. Krzyża)
Ja: Mhmmm...
-Tylko który to numer....
-Kanał 28...
-Mhmmm, a tak, o jest!
-No no, słaby ten odbiór. A co to za siatka na dachu?
-A, to z niej to jest, ale przecież jest OK!
-A nie warto byłoby zainwestować w jakieś anteny kierunkowe i dobrą zwrotnicę? Klienci na pewno chętnie ocenili by jakość obrazu na dobrym sygnale.
-A, coś słyszałem o czymś takim... Ale to drogo.....
-Podobno... :rolleyes:
-Ale niech pan zobaczy (wskazuje na siatkę na wystawie), "odbiera wszystkie kanały", ale co z tego, jak u nas jest taki kiepski odbiór.

BTW. Sąsiad radiowiec ostatnio zrobił pomiary sygnału, kilka domów dalej ode mnie. Yaga 19-el.

Piaski:
-Polsat - 64 dB
-TVP Info - 76 dB
-TVP2 - 71 dB
-TVP1 (to już na yadze na VHF) - 75 dB

Św. Krzyż:
-TVP1 - 78 dB
-TVP2 - 80 dB

A u nas taki słaby ten sygnał. Łojojoj......
Ale 150 zł w dobrą instalację antenową przy takich obrotach sklepu to chyba nie taki duży wydatek!

Źródło: new.radiopolska.pl/forum/index.php?showtopic=12647


Temat: Nie dla idiotów
" />W MM są promocje ale naprawde rzadko... a jak już są to towaru jest kilka szt. a ludzie się o niego zabijają.

Na szczęście wczoraj przeczytałem pocieszający artykuł...

">Elektronika potanieje jeszcze bardziej 07:32 20.06.2005
poniedziałek

Jesienią do Polski wejdzie brytyjska sieć hipermarketów z elektroniką Dixons. A kiedy ruszy na cenową wojnę z Media Marktem, RTV Euro AGD czy Avansem, obniżki telewizorów, DVD czy lodówek, jakich doświadczyliśmy w ciągu ostatniego roku, będą się wydawać ledwie zabawą - zapowiada "Gazeta Wyborcza".
Dixons Group otworzy jesienią swoje dwa hipermarkety w Warszawie. Kończy właśnie nabór pracowników. Brytyjczycy wchodzą do Polski, bo nie mogli zignorować rynku, który uchodzi za największy w Europie Środkowej. Jego wartość GfK Polonia oblicza na 8,7 mld zł, z czego sprzęt RTV to ok. 4 mld zł, a AGD - 4,7 mld.

Dixons to potęga w tej branży w Europie - ma ponad 1,5 tys. sklepów i roczne przychody ok. 6,5 mld funtów (blisko 9 mld euro). Konkurencyjna niemiecka sieć Metro (sklepy Media Markt i Saturn) ma 503 markety i ponad 12 mld euro przychodów w 2004 r.

W Polsce Dixons wchodzi na rynek już podzielony między dużych graczy, takich jak Media Markt, RTV Euro AGD, Saturn, Mars, Avans czy Neonet. Czym może przyciągnąć klientów? Niższymi cenami. Kilka lat temu w Budapeszcie Dixons zmierzył się z Media Marktem. Każda z sieci chciała wtedy zdobyć wśród klientów opinię najtańszej i ceny ścinano do samej ziemi. Obniżki sięgały 70 proc. - np. niezły telewizor można było kupić za równowartość 99 zł. Ba, część asortymentu była dostępna za 1 forinta (100 forintów to 1,6 zł).

Zdaniem analityków rynku tak samo będzie w Polsce.Zródło wp.pl
Źródło: swiatobrazu.pl/forumwideo/viewtopic.php?t=12988


Temat: "Offtop" płytą roku!
" />Panie i Panowie! Ladies and Gentlemans! Meine Damen und Herren!

Mamy zaszczyt przedstawić Wam, prawdopodobnie najlepszą produkcję ostatnich miesięcy!
Nieoficjalnie mówi się, że płyta ta znalazła sie w Top 10 światowej listy przebojów, a jej nakład pokrył się już podwójną platyną! Dwóch raperów z Polski, na bitach od najlepszych producentów z USA, którzy z resztą są ich dobrymi znajomymi i juz nieraz podrzucali im tłuste bity na inne produkcje.
Płyta ta jest totalną odskocznią od tego czym jesteśmy karmieni ostatnimi czasy w sklepach i w Internecie. Na tym krążku, raperzy ujęli tematykę utworów w dość oryginalny sposób, interpretując irytujące podejście internautow w sposób ironiczny. Mówiąc jaśniej...zamiast nagrywać kawałki jak wielu innych raperów -
o tym co im się nie podoba, czego nie akceptują, duet ten postanowił wcielić się w rolę, które w środowisku internetowym są hejtowane i powodują niejedną wirtualną kłótnię, która z góry nie ma sensu. Nigdy nie ma w niej wygranych i przegranych, ponieważ każdy za wszelką cenę broni swojej opinii i gustu. Dlatego właśnie płyta ta, która za chwilę będziecie mogli posłuchać, stanowi swojego rodzaju opozycję dla tego typu sytuacji występujących na wielu forach o tematyce hip-hopowej. Śmiało można więc powiedzieć, że płyta ta jest tzw. offtopem w dyskusji na temat polskiego
rapu, ponieważ ujmuje sporne kwestie w zupełnie inny sposób niż było to Wam prezentowane do tej pory przez innych raperów.
Na płytce, która ma tylko (i aż) 5 pozycji, każdy znajdzie coś dla siebie. Utwory traktują o rzeczach najbardziej hejtowanych w Internecie, dlatego też ludzie myślący rozsądnie wyczują w niej ironię, a ci drudzy, którzy potraktują treści zawarte w kawałkach na poważnie, także nie powinni czuć się poszkodowani, ponieważ
mimo tego, że raperzy nie preferują takiej tematyki i podejścia do rapu, jakie są zawarte w ich trackach, to starali się zrobić je jak najlepiej. Ponadto, na płycie znajdziecie 3 gości. Tak, tak...pewnie pomyślicie sobie teraz, że bezsensem jest zapraszanie gości (i to aż 3) na płytę, która ma tylko 5 kawałków, ale po przesłuchaniu materiału zmienicie zdanie i dojdziecie do wniosku, że to wcale nie jest zbyt duża liczba featów, ponieważ produkcja ta jest obfita w treść a wszystkie zwrotki nagrane przez duet są na prawdę warte przesłuchania i przemyślenia.
Goście stanowią element uwydatniający walory artystyczne utworów i dodają im tzw. "smaczku".
Nie trzymając Cię już, drogi czytelniku w niepewności, przedstawię Ci duet o którym mowa przez ten cały czas. Jest to dwóch raperów z Warszawy, którzy na potrzeby marketingowe przyjęli nowe pseudonimy.

Panie i Panowie...

przed Wami...

Bżóho i Musk!

I ich rewelacyjna płyta zatytułowana "Offtop"!

Zapraszam wszystkich do sprawdzenia tej produkcji, ponieważ Bżóho z Muskiem odwalili kawał porządnej roboty. Mimo małej ilości kawałków, ich płyta jest dopracowana w każdym detalu. Także w związku z tym, raz jeszcze zachęcam
do ściągnięcia płyty, a dla tych którzy nie przekonali się jeszcze po tym zachęcającym wstępie, zapraszam na MySpace Bżóha i Muska, aby przesłuchać promomix:

www.myspace.com/bzohomusk


A na koniec przedstawiam Wam jeszcze tracklistę owej płytki:


Bżóho i Musk - Offtop

1. INtro
2. Mistrzowie klonów
3. Dzieci Neo (ft. Szalony Kogut)
4. To jest hardkor! (feat. DJ Kebs)
5. OUTro (feat. Anonymous Artist)


Życzę wszystkim miłego słuchania, mam nadzieję, że spodoba Wam się ten projekt i liczę na opinie (zarówno pozytywne jak i te negatywne), oraz wierzę w to, że rozumiecie sens powstania tej płyty.


Link do sciagniecia:

http://www.zshare.net/download/1594548546228ff5/Pozdro,

Manager duetu Bżóho & Musk
Źródło: slizg.eu/forum/viewtopic.php?t=12258
Szablon by Sliffka (© Internet to potęga ÂŤ Obserwuję, myślę, piszę – serwis Goldenrose)